voor alle Belgische Herder liefhebbers

Kampioensclubmatch 26-05-2019

Keurmeesters: Sandra Dubach (teven), Paul Lawless (reuen)

Groenendaeler reuen

Puppyklasse

1 VB

Maestro De Bruine Buck
(Luca De Bruine Buck x Benthe De Bruine Buck)
Eig: Cath. van der Velde-Wijnands (NL)

Tussenklasse

1 ZG

Xeno Du Chemin Des Sorcieres
(Toby Come Une Reve Noir x Pocahontas Du Chemin Des Sorcieres)
Eig: Ellie Van Boxsel (BE)

Open klasse

1 U CAC - BOB - BIS

Temperamental Black Titanium
(Red Fox Nathan x Go Call Me Rune De Bruine Buck)
Eig: Wieke Van Munster (NL) & M. Van Miltenburg

2 U

Blizard De Bruine Buck
(Jeu De Vie De La Terre Sauvage At Niavana x Toscane De Bruine Buck)
Eig: Firgill Coffa (NL) & Elly Coffa

3 U

Mart Van De Schagerwaard
(Hurricane Van De Schagerwaard x Honney Van Lana's Hof)
Eig: Marie-Jose van Neerven (NL)

4 ZG

Kadin Of The First Triangle
(Besos De D’Artamas x Jazz It Up Of The First Triangle)
Eig: Hettie Perik (NL)

Kampioensklasse

1 U RCAC

Topaz De Bruine Buck
(Apache De La Douce Plaine x Vega De Bruine Buck)
Eig: Anita Neervoort (NL)

 

Groenendaeler Teven

Jongste puppy

1 VB

Nike De Bruine Buck
(Starbuck De La Terre Sauvage x Olwyn De Bruine Buck)
Eig: A.M.P.M. Roozen (NL)

Puppyklasse

1 VB Beste Puppy

Melody De Bruine Buck
(Luca De Bruine Buck x Benthe De Bruine Buck)
Eig: A.M.P.M. Roozen (NL) & Colleen Morgan

2 VB

Tirza Van Labayo
(Luca De Bruine Buck x Revloch Funny Girl)
Eig: Hugo Kort (NL)

3 VB

Robijn Vd Cart Hill Village
(Obione Des Terres Bergeres x Kleo Vd Lamar)
Eig: Ellie Van Boxsel (BE)

4 B

Romy-one Vd Cart Hill Village
(Obione Des Terres Bergeres x Noa)
Eig: Ellie Van Boxsel (BE)

Jeugdklasse

1 U RCAC
Beste Jeugdhond
Beste Jeugdhond overall

Daydream Of The First Triangle
(Ayers-Rock Groenoir x Kenzi Of The First Triangle)
Eig: Elly Nijhuis (NL)

Tussenklasse

1 U

Italy De Bruine Buck
(Hettore-G Di Torre D'Arese x Olwyn De Bruine Buck)
Eig: Annemieke Moelands (NL)

2 U

Kenya De Bruine Buck
(Revloch Incahoots With De Bruine Buck x Toscane De Bruine Buck)
Eig: Jan Jaap Masmeijer (NL)

Open klasse

1 U

Noa
(Leffe Des Terres Bergeres x Irma V.d. Cart Hill Village)
Eig: Ellie Van Boxsel (BE)

Abs

Lola
(Hector De Bruine Buck x Neige De Bruine Buck)
Eig: Adriana Hummelink (NL)

Fokkersklasse

1 U

Katie Of Irresistible Black
(Igino Lucca-G Des Loups De Mousette x Jive Of Irresistible Black)
Eig: G. Meerholz (NL) & G. Meerholz-schuurman

Kampioensklasse

1 U CAC

Benthe De Bruine Buck
(Jeu De Vie De La Terre Sauvage x Toscane De Bruine Buck)
Eig: A.M.P.M. Roozen (NL)

 

Laekense Reuen

Jeugdklasse

1 U CAC
Beste Jeugdhond

Shepherds Dogmate Perfect
(Shepherds Dogmate Super Heavy x Shepherds Dogmate Earth And Fire)
Eig: Margreet Bats-vroom (NL)

 

Laekense Teven

Open klasse

1 U CAC BOB

Partez Pas Sans Moi Pastou D'Eroudur
(Shepherds Dogmate Aston Martin x I Am D'Eroudur Born Da Casa Mont Alves)
Eig: J.T.I. Hermans-Janssen (NL)

Kampioensklasse

1 U RCAC

Shepherds Dogmate Earth And Fire
(Hoi Sil Of The Border River x Shepherds Dogmate Bugatti Veyron)
Eig: J.T.I. Hermans-Janssen (NL)

 

Mechelse Teven

Puppyklasse

1 VB

Rees Van De Vaardekenshoeve
(Qu’rack Van De Vaardekenshoeve x Moonshine Van De Vaardekenshoeve)
Eig: Jan Van Den Berg (NL) & Anne Van Den Berg

Open klasse

1 ZG

Casyka's Priceless
(Alto Des Iles Fidji x Casyka's Incredible Bitch)
Eig: Edwin Stammis (NL)

M

Sobe Malinois Astara
(Conner Van Armour x Akela Wild Charisma)
Eig: Jan Henk Becker (NL)

 

Tervuerense Reuen

Jongste puppy

1 VB - Beste Jongste puppy overall

Carst Van't Hovenzate
(Falco-Tjinta From Faya's Home x Gwen De La Jetee)
Eig: G.M. Kuiters (NL) & G. Kuiters

2 VB

Still Loving Chewbacca Des Fauves Du Marais
(Gringo Des Loups De La Tiarde x Needyou Des Fauves Du Marais)
Eig: Corinne Pacary (BE)

3 VB

Casanova Van't Hovenzate
(Falco-Tjinta From Faya's Home x Gwen De La Jetee)
Eig: W essel Lourensen (NL)

Puppyklasse

1 VB

Rhowan Des Masques Noirs
(Corsini Nebraska x High Clearings)
Eig: Hajo Kleijburg (NL) & J.L. vandenbemden

Jeugdklasse

1 U

Tyboki's Orson
(Briscar V Haika's Huus x Tyboki's Karice)
Eig: Corina van Dijk (NL)

2 ZG

Tyboki's Only Duke
(Briscar Van Haika's Huus x Tyboki's Karice)
Eig: Hilly Potijk-Hofstra (NL) & T.G. Potijk

Abs

Don't Stop Of Dark Brightness
(Python Vd Vaardekenshoeve x Unique Tease Of Dark Brightness)
Eig: Marion van der W eijden (NL)

Tussenklasse

1 U

Grimmendans Qain
(Isac Du Crépuscule Des Loups x Grimmendans Kachet)
Eig: Hans Hermans (NL)

2 U

Qira The Red Dragon
(High Clearings Harley x Myrka The Red Dragon)
Eig: Tom Gubbens (NL)

Open klasse

1 U

Hexen House Hrisk
(Ursus Van Nikaron x Hexen House Believeh)
Eig: A.H.J. Schreurs (NL)

2 U

Nash Des Fauves Du Marais
(Hyzareg De La Chenestre x Khéops Of The Smart Spirit)
Eig: Corinne Pacary (BE)

Fokkersklasse

1 U RCAC

Wizard Razou De Conte De Fée
(Fantome Du Bois Du Tot x Razou Magenta De Conte De Fée)
Eig: Anne-Marie Smolders (NL) & R. Smolders

2 U

Notorious Of Dark Brightness
(Patriot Vitris Bohemia x Unique Tease Of Dark Brightness)
Eig: Angèl Gelauf (NL) & Conny W ennink

Kampioensklasse

1 U CAC

Nelson Its Me Di Scottatura
(Domburg All About Me x Its Only Me Di Scottatura)
Eig: Kees De Jongh (NL)

2 U

Corsini Red Affair
(High Clearings Harley x Corsini Finesse)
Eig: Jolanda Prins (NL)

3 U

Rebel J'Adore Di Scottattura
(Gitan De Gardiens De Cocagne x J'Adore Di Scottatura)
Eig: Hans Hermans (NL)

4 U

Quin De Pedra Lume
(Kazan De Pedra Lume x Magia Del Esperedo)
Eig: Jeannet Mulders-Boers (NL) & L.J.M. Mulders

U

Thierry Van Nikaron
(Aragon Vom Wildweibschenstein x Neva Van Nikaron)
Eig: N. Visch (NL)

Veteranenklasse

1 U

Corsini Touraine
(Fledder Di Scottatura x Corsini Valencia)
Eig: Jeannet Mulders-Boers (NL) & B..mulders

 

Tervuerense Teven

Jongste puppyklasse

1 VB

Caramel Van't Hovenzate (Falco-Tjinta From Faya's Home x Gwen De La Jetee)
Eig: G.M. Kuiters (NL) & G.F.J. Kuiters

Puppyklasse

1 VB Beste Puppy, Beste Puppy overall

Raycha The Red Dragon
(Isac Du Crépuscule Des Loups x Kenia The Red Dragon)
Eig: Ger De Haas (BE)

2 VB

Cheese V. Moned
(Toendra V. Moned x In Bloom V. Moned)
Eig: Monique Blankevoort (NL)

3 VB

Key To My Heart The Mystic Angel
(Van De Pillendijk Jambon x Joy The Mystic Angel)
Eig: Angelique Van Vogelpoel-Hofman (NL)

Jeugdklasse

1 U Beste Jeugdhond

Little Lies Of Dark Brightness
(Python V.d. Vaardekenshoeve x Ch. Unique Tease Of Dark Brightness)
Eig: Angèl Gelauf (NL) & Stephanie Bestebreur

Tussenklasse

1 U

Sansa Van Het Osscher Meer
(Flash-Tjinta From Faya's Home x Gentle Rain Van Het Osscher Meer)
Eig: Jeanette Töpfer-Zwaan (NL)

2 ZG

Qalamity Jane Des Fauves Du Marais
(Hero Van Balderlo x Needyou Des Fauves Du Marais)
Eig: Corinne Pacary (BE)

3 ZG

Riva Fay From Faya's Home
(Ixus Van De Hoge Laer x Fay Tjinta From Faya's Hom)
Eig: Fanny de Reuver (NL) & Gerry Verstegen

Abs

Casyka's Ginger
(Ixus Van De Hoge Laer x Highway To Hell Du bois Du Tôt)
Eig: Edwin Stammis (NL)

Open klasse

1 U CAC BOB

Casyka's Batic
(Rodin V Moned x Casyka's Gypsy-ho
Eig: Jeroen Roelofsen (NL)

2 U RCAC

Niks Du Bois Du Tôt
(Ixus Van De Hoge Laer x Droef Du Bois Du Tôt)
Eig: Edwin Stammis (NL)

3 U

Up In Flames Of Dark Brightness
(Justinblue De La Belgerie x Unique Tease of Dark Brightness)
Eig: Bram Visser (NL)

4 U

Mongo Mon Becka
(Duracell De Montmirail x Mongo Mon Vepka)
Eig: Danielle Thiex (LU)

U

Hautesse Born To Run For Fun
(Tyboki's Kalan x Eldiva V.t Groenveld)
Eig: Corina van Dijk (NL)

U

Red Flame Whisper De Conte De Fée
(Owen D'Aquivelt x Whisper Razou De Conte De Fée)
Eig: Christianne van den Dries (NL)

ZG

Pink Poison Des Fauves Du Marais
(Vigilia Sacra Lénox x Grimmendans Lipstick)
Eig: Corinne Pacary (BE)

Fokkersklasse

1 U

Semtex V. Moned
(Fandango Du Bois Du Tôt x In Bloom V. Moned)
Eig: Monique Blankevoort (NL)

2 U

Twisted Logic Of Dark Brightness
(Just In Blue De La Belgerie x Unique Tease Of Dark Brightness)
Eig: Angèl Gelauf (NL)

3 U

Oriëlle Ivy From Faya's Home
(Rodin Van Moned x Ivy Tjinta From Faya's Home)
Eig: Fanny de Reuver (NL) & Gerry Verstegen

Veteranen

1 U Beste Veteraan, Beste Veteraan overall

Unique Tease Of Dark Brightness
(Wild Buck Of Dark Brightness x Wintergame Obvious Saphire)
Eig: Angèl Gelauf (NL)

2 U

Geraya Von Der Feldstiege
(Fledder Di Scottatura x Djamila-joy Von Der Feldstiege)
Eig: J.M. van der Linden (NL)

 

Fokkers Groepen

Groenendaeler

De Bruine Buck