voor alle Belgische Herder liefhebbers

Uitslagen Benelux Winner 9-8-2018

nvbh logo trans

Keurmeester J. de Gids
Groenendaeler Reuen
Babyklasse
1 VB Mescalero of Black Magic's Castle D. Johansson
Tussenklasse
1 U Revloch Nijinsky of Woofhouse P. Mckenzie-Hewitt
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB Revloch Figo J. Lawless
2 U RCAC/RCACIB Eternity's Calvin S. Kjærstad
3 U Satulaakson Yön Kulkija K. Alppinen
Groenendaeler Teven
Jeugdklasse
1 U RCAC Traxa´s Janis Joplin E. Breukelman
2 ZG Norah Jones du Bois du Tôt C. Maljers
Tussenklasse
1 ZG Flammeus Boom Kah T. Hotanen
Open klasse
1 U CAC/CACIB BOS Revloch Karma of Woofhouse P. Mckenzie-Hewitt
Kampioensklasse
1 ZG Tempranillo Tapestry in Gold A. Koskiaho
2 ZG Killer Queen z Kovàrny J. Koskiaho
Laekense Reuen
Jeugdklasse
1 U RCAC Qayo d'Eroudur N. Schwarzentruber
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB Ruby Rivers Tristan K. Strugalla
Mechelse Reuen
Puppyklasse
disq Samson Salomon Vitris Bohemia M. Knauer
Tussenklasse
1 U Mowgli dei Baci di dama M. Marsilli
Open klasse
G Butsch von Paccharun M. Völkel
G Vainqueur I. Shmonina
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB Alcosetha's Jalco Y. Persson
2 U RCAC/RCACIB Winalmik's The Sentinel G. Spinelli
Mechelse Teven
Jeugdklasse
1 U CAC BOS Boholdt Gloria Gaynor A. Sindalsen
G Beastly Khaleesi Vom Forsthaus Wildenrath L. Giesel
Open klasse
1 ZG Divyx Moonchild of Dusty Y. Persson
Gebruikshondenklasse
1 ZG Bumblebee von der Killertalschanze M. Knauer
Tervuerense Reuen
Jeugdklasse
1 U Ketunpolun Magic Mik K. Brandt
2 U Flammeus Poikkeus Sääntöön T. Hotanen
3 ZG Windream Kortez A. Wełpa
Tussenklasse
1 U Su Meile Honolulu R. Perminaite
Open klasse
1 U Glimbi's Kaos V. Gaia E. Sundquist
2 ZG Buskelunds Effes A. Bengtsson
Gebruikshondenklasse
1 U Iceman of Black Magic's Castle D. Johansson
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOS Glimbi S El Ninõ V. Ginger  E. Breukelman
2 U RCAC/RCACIB Kandor von Calruna M. Weber
3 U Flammeus U Should Know Me L. Rinne
Veteranenklasse
1 ZG Dewey of Black Magic's Castle D. Johansson
Tervuerense Teven
Jeugdklasse
1 U Umbra Noa di Scottatura P. Rietkerk
2 ZG Ketunpolun Sky Full of Stars K. Brandt
3 ZG Luavjan’s Nanthiat L. Burdulis
Tussenklasse
1 U Amie von Azkaria M. Polke
Open klasse
1 ZG Corsini Philadelphia A. Facon
2 ZG Traxa's Helena S. Kjærstad
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB Ketunpolun Kiss Me Kate M. Asta
2 U RCAC/RCACIB Revloch Juicy Couture J. Lawless
3 U Pascha J´adore di Scottatura E. Breukelman
Veteranenklasse
1 U Ketunpolun Wanilla Sky K. Brandt
2 U Flammeus Freya Pretty T. Hotanen